Każdy element ma znaczenie

www.mskradiology.pl

Często dzieje się tak, że ludzie przykładają ogromną wagę do podstawowego stroju. Do tego, aby jego dół i góra dobrze ze sobą pasowały, aby były odpowiednio dobrane kolorystycznie. Jednocześnie trochę po macoszemu podchodzimy do kwestii wyboru pozostałych elementów garderoby, które choć niewielkie, to jednak mają ogromne znaczenie, dla ostatecznego prezentowania się naszej garderoby. Dlatego tak ważne jest to, aby niczego tutaj nie pomijać i zwracać uwagę nawet na najmniejszy szczegół.

Pasek, buty i apaszka

Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że nawet niewielki element naszego stroju, jeśli będzie źle dobrany do całości, to zniszczy cały nasz wizerunek. Dlatego właśnie musimy się upewnić, że kolor i faktura paska, który planujemy założyć, będzie pasowała do całego stroju.

Jeśli mamy być ubrani elegancko, to warto wybierać paski skórzane, czarne, dobrej jakości. Jeżeli ubieramy się na luzie, to nic się nie stanie, jeśli założymy pasek pleciony z rzemieni, materiałowy, a panie mogą sobie pozwolić na to, aby przewiązać się w pasie apaszką. Buty także powinny być z jednej strony dopasowane do stroju jaki planujemy założyć, ale z drugiej strony powinny być także wygodne i dobrane do sytuacji, w której mamy się znaleźć. O ile na przyjęcie czy wyjście do restauracji możemy założyć eleganckie, skórzane obuwie, o tyle na spotkanie z przyjaciółmi w plenerze lepiej wybrać wygodne trampki czy adidasy. Panie mogą sobie także pozwolić na wykorzystanie jako dodatku odzieżowegoapaszki. Można ją nosić na szyi, albo na głowie, a finezyjnie zawiązana z pewnością będzie przyciągała spojrzenia.

Biżuteria też jest istotna

Trzeba sobie również zdawać sprawę z tego, że niezwykle ważnym elementem garderoby jest również biżuteria. Jeśli planujemy założyć elegancki strój, to elegancki powinien być także nasz zegarek. Tak samo panie muszą pamiętać, że zakładając suknię o ozdobnym dekolcie, powinny zrezygnować z zakładania naszyjnika, a kolczyki i bransoletka w miarę możliwości, powinny być jak najbardziej dopasowane do takiego dekoltu, zwłaszcza jeśli jego wykończenie zawiera łańcuszek czy ozdobne kamienie. Przy prostej kreacji można sobie pozwolić na biżuterię, która będzie wyrazista i będzie się rzucała w oczy. Jeśli natomiast planujemy założyć jakąś wymyślną kreację, to warto do niej dobrać delikatną biżuterię, tak aby nie przyćmić nią całego stroju. Podczas szykowania odpowiedniej stylizacji, ważny będzie każdy detal.

Dlatego warto się takimi sprawami zająć wcześniej, sprawdzić kilka wariantów, tak abyśmy mieli pewność, że to co wybierzemy, faktycznie będzie się prezentowało idealnie.