Kill Bill

Filmy Kill Bill należą już dzisiaj do filmowej klasyki. Tarantino stworzył dzieła, mówiąc bardzo ogólnie, oryginalne i co najmniej dziwne, jednak nie bez powodu obydwie części filmu doczekały się wielu nagród oraz uznania zarówno krytyków jak i widzów.

Warto kupić kartki tutaj. To producent kartek świątecznych i ma bardzo konkurencyjne ceny. Na stronie o infoliniach

Pierwsza część filmu Kill Bill powstała w 2001 roku, druga – rok później. Zarówno część pierwsza jak i druga utrzymane są w podobnym klimacie.

Sporo jest walk, nawiązań do kina azjatyckiego, pokazów sztuk walki i zabawnych dialogów. Druga część filmu jest kontynuacją pierwszej – tak jak ona składa się z kolejnych rozdziałów, które krok po kroku przedstawiają historię głównej bohaterki.

Chociaż filmy są do siebie zbliżone w charakterze, to jednak bardziej przychylnego odbioru doczekała się część druga.Filmy Kill Bill są na tyle specyficzne i oryginalne, że doczekały się tyle samo zwolenników co i przeciwników.

Niektórzy zarzucają tym obrazom, że są pozbawione większej spójności i sensu, a reżyser na siłę starał się stworzyć zwięzłą historię. Jak jest naprawdę? Warto samemu się przekonać i obejrzeć obydwie części.